1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Hakem Tolga Özkalfa'ya Uçakta Hakaret İddiası

Hakem Tolga Özkalfa'ya Uçakta Hakaret İddiası

Hakem Tolga Özkalfaya Uçakta Hakaret İddiası
A+A-

Galatasaray-Beşiktaş derbisini yöneten hakem Tolga Özkalfa'ya THY'nin İstanbul-İzmir seferini yapan uçağında Galatasaraylı bir taraftarın hakaret ettiği iddia edildi. Olay dün gece saatlerinde THY'

Galatasaray-Beşiktaş derbisini yöneten hakem Tolga Özkalfa'ya THY'nin İstanbul-İzmir seferini yapan uçağında Galatasaraylı bir taraftarın hakaret ettiği iddia edildi.
Olay dün gece saatlerinde THY'ye ait İstanbulİzmir seferini yapan uçağında yaşandı. İddialara göre derbinin bitiş düdüğünün ardından hakem Tolga Özkalfa, THY'nin İstanbul-İzmir seferini yapan uçağına bindi. Uçakta yerini aldıktan sonra Galatasaraylı bir taraftar hakem Tolga Özkalfa'ya "Neden Melo'ya kırmızı kart gösterdin. K...sin sen k...k diyerek hakaret etti. Durumun daha da büyümesini istemeyen Özkalfa yaşanan gerginliğin ardından kokpite uçağın pilotunun yanına gitti. Ardından kaptan pilot kokpitten çıkarak Özkalfa'ya sözlü saldırıda bulunan taraftarı sakinleştirince Özkalfa uçaktaki yerini aldı. Olay daha fazla büyümeden önlenince uçak yaklaşık 10 dakika gecikmeli de olsa Atatürk Havalimanı'ndan ayrıldı.
(TG-S)

28.01.2013 02:13:10 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT