1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Hakan Şükür parti kuracak iddiasına ne dedi?

Hakan Şükür parti kuracak iddiasına ne dedi?

Hakan Şükür parti kuracak iddiasına ne dedi?
A+A-

Ak Parti'den istifa eden Bağımsız İstanbul Milletvekili Hakan Şükür "Fethullah Gülen'in, içinde Ak Parti'den istifa eden vekillerin de olduğu yeni bir partinin kurulması için düğmeye bastı" iddialarına Twitter hesabından tepki gösterdi.

k Parti'den istifa eden Bağımsız İstanbul Milletvekili Hakan Şükür "Fethullah Gülen'in, içinde Ak Parti'den istifa eden vekillerin de olduğu yeni bir partinin kurulması için düğmeye bastı" iddialarına Twitter hesabından tepki gösterdi. 

Fethullah Gülen'in, içinde Ak Parti'den istifa eden vekillerin de olduğu yeni bir partinin kurulması için düğmeye bastığı iddiasına tepki gösteren İstanbulBağımsız Milletvekili Hakan Şükür, "Sahibi malumunuz olan bu haberleri yapanları Allah'a havale ediyorum" dedi.

"MANŞETLERİNİ BİLAL BEY'İN ATTIĞI BULVAR GAZETESİ..."

Şükür, Twitter hesabından "parti kuracaklar" iddialarına tepki gösterdi. Şükür, şunları kaydetti:

"Manşetlerini Bilal Bey'in attığı Bulvar gazetesi yine hakkımızda, parti kuracaklar diye kendilerine yakışacak haber yapmış. Böyle bir düşüncem olmadığı gibi haklarında onlarca dava açtığımız bu gibi iftira ve yalanlar ile ilgili hukuki yollara başvuruyoruz. Ayrıca Mübarek Ramazan ayını bile bu şekilde değerlendiren, sahibi malumunuz olan bu haberleri yapanları Allah'a havale ediyorum."


A+A-

HABERE YORUM KAT