1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Hakan Atalay, Beşiktaş'a Aday Adaylığını Açıkladı

Hakan Atalay, Beşiktaş'a Aday Adaylığını Açıkladı

Hakan Atalay, Beşiktaşa Aday Adaylığını Açıkladı
A+A-

CHP Beşiktaş Üyesi Hakan Atalay, Beşiktaş Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı. CHP Beşiktaş Üyesi Hakan Atalay, The Plaza Otel'de düzenlediği basın toplantısıyla, Beşiktaş Belediye Başkan

CHP Beşiktaş Üyesi Hakan Atalay, Beşiktaş Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı.
CHP Beşiktaş Üyesi Hakan Atalay, The Plaza Otel'de düzenlediği basın toplantısıyla, Beşiktaş Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı.
Atalay, "Zaman kavramının en önemli olduğu saniyelerin hesabının yapıldığı 21'nci yüzyılda yerel yönetimleri koyu bürokrasiyi bir kenara bırakma zamanı gelmiştir. Belediye hizmetleri ve ilçe için yapılan her türlü harcama ve bütçe, şeffaf ülkenin en uzak köşesinden kolayla online izlenebilecek ve denetlenebilecek şekilde düzenlenmelidir. Denetleme kurulu oluşturulacak bu kurum periyodik olarak belediyeyi denetleyecektir. Şeffaf hizmet anlayışı ihale rakamlarını sadece açıklamaktan ibaret değildir. Beşiktaş halkı tüm yerel yönetim çalışmalarının biçim ve maliyetinden haberdar olmak zorundadır. Beşiktaş'ın yönetimine geldiğim takdirde tüm projeler bir yana her şeyden önce siyasi etik değerlere bağlı kalacağımı belirtmek isterim. Bu yüzden aday adayıyım, Beşiktaş Belediye Başkanlığı'na talibim. İşimiz ve gücümüz Beşiktaş diyorum" dedi.
(MH-ET-Y)

30.01.2013 12:15:18 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT