1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Hakan Arslan Hasret Giderdi

Hakan Arslan Hasret Giderdi

Hakan Arslan Hasret Giderdi
A+A-

Samsunspor'un eski kaptanı Sivassporlu Hakan Arslan, Nuri Asan Tesisleri'ni ziyaret ederek eski takım arkadaşlarıyla hasret giderdi. Pazar günü Trabzonspor maçında takımın ilk golünü atan Hakan Ars

Samsunspor'un eski kaptanı Sivassporlu Hakan Arslan, Nuri Asan Tesisleri'ni ziyaret ederek eski takım arkadaşlarıyla hasret giderdi.
Pazar günü Trabzonspor maçında takımın ilk golünü atan Hakan Arslan, verilen izini Samsun'da geçirdi. Hakan Arslan Nuri Asan Tesisleri'ne gelerek önce Başkan Emin Kar'ı ziyaret etti. Başkan Kar'a yeni görevinde başarılar dileyen Hakan Arslan, daha sonra teknik direktör Besim Durmuş, teknik heyet, personel ve takım arkadaşlarıyla tek tek hasret giderdi. Samsun'u ve Samsunspor'u çok sevdiğini belirten Hakan Aslan, "Samsunspor benim yuvam. Fırsatını bulur bulmaz arkadaşlarımı görmeye geldim. Benim buralara gelmemde Samsunspor'un katkısı büyük. Bunu hiçbir zaman unutmam. Bu moralle formum daha da yükselecek. Samsunspor büyük bir camia. Sezon sonunda layık olduğu yere gelecektir" dedi.
Başkan Emin kar ise, "Hakan bizim evladımız. Vefa nedir biliyor. Onun başarısı ile gurur duyuyoruz" diye konuştu.
(SAM-SLH-Y)

11.02.2013 21:59:48 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT