1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hacize Gelen Avukatlara Silahla Karşılık

Hacize Gelen Avukatlara Silahla Karşılık

Hacize Gelen Avukatlara Silahla Karşılık
A+A-

Afyonkarahisar'ın Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi'nde bir eve hacize giden üç avukatın engellenmek istendiği olayda iki kişi yaralandı. Afyonkarahisar 1. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde görülen bir davad

Afyonkarahisar'ın Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi'nde bir eve hacize giden üç avukatın engellenmek istendiği olayda iki kişi yaralandı.
Afyonkarahisar 1. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde görülen bir davadan dolayı Ataköy köyünde bir apartmanın birinci katındaki eve keşfe gidildi. Keşif sırasında taraflar arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışma daha sonra silahlı kavgaya dönüştü.
Olayda ilk belirlemelere göre, keşif heyetinde bulunan Avukat Ömer Faruk Aksoy bacağından ismi belirlenemeyen bir bilirkişi elinden yaralandı. Olay yerine çok sayıda polis ekibi ve Özel Hareket Timi sevk edildi. Yaralanan Ömer Faruk Aksoy ve bilirkişi, ambulansla hastanelere kaldırıldı.
Olayla ilgili 3 kişinin gözaltına alındığı bildirildi. Bu arada polis aracının ön camına tabanca mermisinin isabet ettiği bildirildi.
Afyonkarahisar Baro Başkanı Turgay Şahin'in olayla ilgili bir açıklama yapacağı ifade edildi.
(GC-UG-SK-HO-Y)

30.01.2013 17:58:23 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT