1. HABERLER

  2. Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tuncer'e Öğrencilerden Anlamlı Hediye

Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tuncer'e Öğrencilerden Anlamlı Hediye

Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tuncere Öğrencilerden Anlamlı Hediye
A+A-

Hacettepe Üniversitesi Öğrenci Temsilcileri Konseyi, Rektör Prof. Dr. Murat Tuncer'e jestte bulunarak, kara kalem portresini hediye etti. Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Tuncer'i mak

Hacettepe Üniversitesi Öğrenci Temsilcileri Konseyi, Rektör Prof. Dr. Murat Tuncer'e jestte bulunarak, kara kalem portresini hediye etti.
Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Tuncer'i makamında ziyaret ederek 'Rektörün Baba Versiyonu' ismini verdikleri tabloyu sunan Şenol Demirci ve Yasin Bolat, "Hocam, bizim için yaptığınız güzelliklere karşı bir adım olarak bu kara kalem çalışmayı yaptırdık. Sizi çok seviyoruz" diyerek hediyelerini takdim ettiler.
Öğrencilere jestleri ve samimi duyguları için teşekkür eden Prof. Dr. Tuncer, "Çok hoş olmuş, zahmet etmişsiniz. Teşekkür ederim. Biz sizin için bu görevdeyiz. Görevimizi yapıyoruz" dedi.
Prof. Dr. Tuncer, yemek ücretlerini 1 liraya düşürmesi, lüks aracı iade ederek bu parayla öğrencilere burs verilmesini sağlaması, bedava fotokopi hizmeti, kütüphanede çay, çorba dağıtılması gibi uygulamaları ile dikkat çekmiş ve öğrenciler tarafından kendisine 'Baba Rektör' lakabı takılmıştı.
(PS-CC-Y)

16.01.2013 17:01:42 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT