1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Hac Ön Kayıt Başvuruları 22 Şubat Tarihinde Sona Eriyor

Hac Ön Kayıt Başvuruları 22 Şubat Tarihinde Sona Eriyor

Hac Ön Kayıt Başvuruları 22 Şubat Tarihinde Sona Eriyor
A+A-

Antalya'nın Korkuteli ilçesinde Hacca gidecek olan vatandaşların başvuru süresinin 22 Şubat'ta sona ereceği bildirildi. Korkuteli Müftüsü Duran Turgut, Hac kayıtlarının 22 Şubat tarihinde sona erdi

Antalya'nın Korkuteli ilçesinde Hacca gidecek olan vatandaşların başvuru süresinin 22 Şubat'ta sona ereceği bildirildi.
Korkuteli Müftüsü Duran Turgut, Hac kayıtlarının 22 Şubat tarihinde sona erdiğini bildirdi. 2013 yılı Hac ön kayıtlarının 22 Şubat 2013 tarihinde sona ereceğini belirten Müftü Turgut, vatandaşların müracaatlarını son güne bırakmadan ön kayıtlarını yaptırmalarını istedi.Turgut, "Vatandaşlarımızın, hacı adayları için açılan banka hesap numaralarına 15 TL ön kayıt ücretlerini yatırdıktan sonra müftülüğümüze kimlik bilgileriyle beraber gelmeleri yeterli. Kayıt yenileme işlemleri ise sistem üzerinden otomatik olarak yapılacak" dedi.
Müftü Turgut, durumunu merak eden adayların ise bu işlemi yaptıktan sonra müftülüğe gelerek bilgi alabileceklerini söyledi.
Korkuteli İlçe mMüftülüğünden 2013 yılı için 250 yeni kayıt, geçmiş yıllardan bin 750 olmak üzere toplam iki bin Hacı adayı Hacca gitmek için bekliyor.
(AD-SK-Y)

19.02.2013 11:22:49 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT