1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Güzide duran çiçeği burnunda üniversite öğrenciliğine başladı...

Güzide duran çiçeği burnunda üniversite öğrenciliğine başladı...

Güzide duran çiçeği burnunda üniversite öğrenciliğine başladı...
A+A-

GÜzel model Güzide Duran üniversite rüyaları gerçek oldu ve ünlü model abd los angeleste üniversite öğrencisi oldu..Eski Güzel Model Güzide Duran'ın üniversite hasreti bitti ve rüyası gerçekleşti...

GÜzel model Güzide Duran üniversite rüyaları gerçek oldu ve ünlü model abd los angeleste üniversite öğrencisi oldu..Eski model olan Güzide Duran en büyük hayalleri arasında yer alan üniversite öğrenciliği nihayet gerçekleşti..Ünlü isim Güzide Duran 34 yaşında en çok istediği üniversite olma hayali oldu ve Güzide duran los engeleste üniversiteye başladı...ünlü isim ortaokul ve liseyi daha önceden açıktan okumuştu..

Geçen yıl eşi mimar Adnan Aksoy'la çocukları Selin ve Emir'in doğduğu Los Angeles'a yerleşen bir dönemin gözde mankeni Güzide Duran, 34 yaşında öğrenim hayatına geri döndü. Amerika'ya yerleşme kararı alan Duran'ın mankenlik yaptığı dönemde ilkokul mezunu olduğu ortaya çıkmıştı. Geçen yıllarda ortaokul ve liseyi dışarıdan bitiren eski manken, üniversite diploması hayali için harekete geçti. Şimdi Amerika'da üniversiteye başlayan Duran, iç mimarlık eğitimi almaya başladı. Duran'ın hayatındaki bu gelişmeyi arkadaşı Ebru Destan Twitter'dan, "Güzeller güzeli dostum Güzide'm, Amerika'da üniversiteye başlamış. İç mimarlık okuyor. Seninle her zaman gurur duyuyorum" notuyla duyurdu.

 

guzide.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT