1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Güzellik dehası HADİSE sahneda mini kıyafeti ile büyüledi...White Fest etkinliğinde Hadise rüzgarı esti

Güzellik dehası HADİSE sahneda mini kıyafeti ile büyüledi...White Fest etkinliğinde Hadise rüzgarı esti

Güzellik dehası HADİSE sahneda mini kıyafeti ile büyüledi...White Fest etkinliğinde Hadise rüzgarı esti
A+A-

Güzel şarkıcı Hadise çıktığı sahnede muhteşem görüntüsü ve performansı ile coşturdu. Güzel ve seksi şarkıcı Hadise yine fırtına gibi esti..Güzellik dehası HADİSE sahneda mini kıyafeti ile büyüledi...White Fest etkinliğinde Hadise rüzgarı esti

Güzelliği ve seksiliği ile bilinen ünlü şarkıcı Hadise Bursada çıktığı sahnede hem muhteşem gürüntüsü ve hemde performansı ile herkesi coşturdu. Güzellik abidesi Hadise kıyafeti ve güzelliği ile yine göz doldurdu ve hayranlarına muhteşem bir gün yaşattı.

Güzel şarkıcı Hadise çıktığı sahnede muhteşem görüntüsü ve performansı ile coşturdu. Güzel ve seksi şarkıcı Hadise yine fırtına gibi esti..Bursa uludağda çıktığı sahne şowu ,güzelliği ve mini etekli kıyafeti ile herkesin beğenisini alan güzel yıldız White fest etkinliğinde sahneye çıktı..Sempatikliği ile bilinen Hadise Bursalılara hoşça anlar yaşattı..

Türkiye’nin gözde kayak merkezlerinden Uludağ’da düzenlenen White Fest etkinliği çerçevesinde Karina Otel’de sahne alan ünlü sanatçı Hadise, hareketli şarkıları ve danslarıyla Bursalıları coşturdu. Gece boyunca sahnede duramayan Hadise, dansları ve kıyafeti ile büyüledi. Şarkılarını Bursalılarla birlikte söyleyen Hadise, dans şovlarıyla da büyüledi.

hadise.jpeghadise2.jpeghad.jpeg

A+A-

HABERE YORUM KAT