1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Güzelliği ve seksiliğiyla parmak ısırtan Pamela Anderson'dan şahsi seksilik yorumu...

Güzelliği ve seksiliğiyla parmak ısırtan Pamela Anderson'dan şahsi seksilik yorumu...

Güzelliği ve seksiliğiyla parmak ısırtan Pamela Anderson'dan şahsi seksilik yorumu...
A+A-

Güzelliği ve seksiliği ile tanınan Pamela Anderson'dan flaş seksilik açıklaması ..Ünlü isim kendisi için seksili ve güzellik hakkında flaş açıklamalar ve yorumlar yaptı. işte Pamela Andersonun açıklaması

Güzelliği ve seksiliği ile tanınan  Pamela Anderson'dan flaş seksilik açıklaması ..Ünlü isim kendisi için seksili ve güzellik hakkında flaş açıklamalar ve yorumlar yaptı. işte  Pamela Andersonun açıklamasıSon günlerdeki çalışma yaşantısından ilişkilerine kadar bir çok konuda açıklamada bulunan güzel yıldız Pamela Anderson, yeni bir model ajansıyla anlaştığını da duyurdu.

Güzel yıldız, kendisinin bunun için yeterli görmediğini belirtti. Kendisini hiç güzel bulmadığını söyleyen ünlü sanatçı, erkekleri de anlamadığını da söyledi. Erkekler nere mi beğeniyor diyerek konuşmasına devam eden güzel yıldız yaşlanmaktan da çok korktuğunu itiraf etti.

Verdiği röportajda konuşmasına yeni bir anlaşma imzaladığını söyleyerek devam eden güzel yıldız "Çok komik değil mi? Ben kendimi hiçbir zaman bir model olabilecek kadar güzel bulamadım.Bence görünüşümle insanları tahrik ediyorum, bu kadar basit. Güzellik olarak değil, küçük, yaramaz bir çapkın olarak" dedi.

pamela-001.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT