1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Güzeller'e Aile Sağlığı Merkezi

Güzeller'e Aile Sağlığı Merkezi

Güzellere Aile Sağlığı Merkezi
A+A-

Temeli ekim ayında dualarla atılan ve yapımı kısa sürede tamamlanan Güzeller Aile Sağlığı merkezi binasında incelemelerde bulunan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Gebze Be

Temeli ekim ayında dualarla atılan ve yapımı kısa sürede tamamlanan Güzeller Aile Sağlığı merkezi binasında incelemelerde bulunan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, vatandaşların sağlık hizmeti için farklı bölgelere gitmek zorunda kalmayacağını söyledi.
370 metrekare kapalı alan üzerine kurulan Güzeller Aile Sağlığı Merkezi'nde Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile birlikte incelemelerde bulunan Gebze Başkanı Adnan Köşker, "Sağlık ocağı olmadığı için Mevlana Mahallesi gibi çevre mahallelere giderek sağlık hizmeti alan Güzeller Mahallesi sakinlerinden gelen sağlık ocağı talebine duyarsız kalamadık ve sorumluluk alanımız içerisinde olmamasına rağmen eksikliğin giderilmesi için çalışma başlattık. Yapımı kısa sürede tamamlanan aile sağlığı merkezimizin hizmete açılmasıyla mahalle sakinlerimiz artık sağlık hizmeti için çevre mahallelere gitmek zorunda kalmayacak. Hayırlı olsun" dedi. Aile sağlığı merkezi binasını Başkan Köşker ile birlikte gezen Başkan Karaosmanoğlu, mahalle sakinlerine hayırlı olması temennilerini iletti.
(MA-MA)

04.02.2013 15:28:42 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT