1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Güzelbey'den Spor Değerlendirmesi

Güzelbey'den Spor Değerlendirmesi

Güzelbeyden Spor Değerlendirmesi
A+A-

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, Gaziantepspor'un durumunu değerlendirdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, Gaziantep'in geçmişte basket taraftarının büyük bir seyircis

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, Gaziantepspor'un durumunu değerlendirdi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, Gaziantep'in geçmişte basket taraftarının büyük bir seyircisi olduğunu ve Gaziantepspor'un hiçbir zaman sahipsiz kalmayacağını, takımın toparlandığını, takımın Kayseri'den üç puanla döneceğini' belirtti. Başkanı Güzelbey, Gaziantepspor'un sahipsiz kalmayacağını belirterek, "Gaziantepspor hepimizin göz bebeği. Kulübün teknik direktörü hikmet karaman Çarşamba günü akşam beni aradı. Ayrılacağını söyledi. Bizde kendisine hayırlı olsun dedik. Yeni görevinden başarılar diledik. Tabi ki bu kendinin taktiridir. Bursaspor ile anlaşacağını duyduk anlaşmış zaten. Gaziantepspor hiçbir zaman sahipsiz kalmaz biz Gaziantepspor'la ilgili bu şehrin kanaat önderlerini, bu konuda söz sahibi insanları da Gaziantepspor'a her zaman destek verdikleri gibi yine destek vermeye çağırıyoruz. Bizde elimizde geldiği kadar her konuda yine Gaziantepspor'un destekçisiyiz. Hiç kimse Gaziantepspor'u sahipsiz görmesin ama şu anda bir yasal yönetim var. Yasal yönetim varken dışarıda müdahalenin de demokratik olmadığını her zaman söyledik yine söylüyoruz. Eğer mevcut yönetim bizde bir destek bizden bir taleple yanımıza gelirse kapımız açık. Zaten her zaman görüşüyoruz. Bu şehrin menfaatleri için ne gerekirse yaparız. Bizde elimizi taşın altına koyarız. Geçtiğimiz hafta Gaziantep Büyükşehir Belediyespor da bir teknik direktör değişikliği oldu. Mehmet Şahan bu şehrin yetiştirdiği değerli bir kardeşimizdi. Bize gelerek başkanım ben artık bir kan değişikliğini bu takım için gerekli görüyorum, kendisine teşekkür ettik. Anlaşarak el sıkıştık. Daha öncede takımımızı çalıştıran başarılı bir arkadaşımız Suat Kaya hocamızla bundan sonra yolumuza devam edeceğiz" dedi.
Takımın Konya ile oynanan maçta derlenip, toparlandığını gördüklerini ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, "Bu hafta liderle maçımız var. Kayseri Erciyes ile Ünsal bey kendisi zaten fedakar bir arkadaşımız. Bizzat takımın başında gidecek. Ben Kayseri'den 3 puanla döneceklerini ümit ediyorum. Basketbol da yoktan var olan bir takımımız var. Bu şehirde eskiden basketin bir kültürü vardı. Büyük bir basket seyircisi vardı. Önemli basket oyuncuları vardı. Basketçilerimiz vardı. Machael Scors bir zamanlar Beslenspor'da oynarken sakatlanıp bana gelmişti. Doktorluk yaptığım yıllarda. Bir omuzu sakattı. Bana o gün çok önemli bir maçı olduğunu söylemişti. Maça çıktı. Tek elle attığı sayıları ben hala unutamıyorum. Şimdi Michael Scores yok tabi gerek Swaan gerek, Joey Dorsey takımı ateşleyecek oyuncular. Zaten şu anda da iyi gidiyor basket takımımız. Geçtiğimiz hafta Erdemir'e son saniyelerde yedikleri iki basketle yenildiler. Bu hafta maçımız yok ama önümüzdeki hafta önemli maçımız var Ben önümüzdeki hafta bütün Gazianteplileri bu maça gelmeye davet ediyorum" diye konuştu.
(HD-MFS-MFS-S)

07.02.2013 18:31:02 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT