1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Güzel oyuncu Gizem Karaca'dan çok hoş itiraflar... aşkın ritmine güzel yaklaşım..

Güzel oyuncu Gizem Karaca'dan çok hoş itiraflar... aşkın ritmine güzel yaklaşım..

Güzel oyuncu Gizem Karaca'dan çok hoş itiraflar... aşkın ritmine güzel yaklaşım..
A+A-

Güzel dizi ve sinema oyuncusu Gizem karaca çok çarpıcı açıklamalar yaptı . Ünlü güzel oyuncu seni seviyorum diyebilmek için güzel itiraflar yaptı. İşte Güzel oyuncu Gizem Karaca'dan çok hoş itiraflar... aşkın ritmine güzel yaklaşım..

Sinemanın ve dizilerin güzel sarışın güzeli gizem karaca çok özel ve samimi açıklamalar yaptı. Gizem karaca aş sevgi üzerine son derece güzel itiraflar yaptı.MBC4 kanalı olan birleşik arap emirliklerinde yayın yapan bu kanal Gizem karacaya yönelttiği sorular üzerine güzel oyuncu Aşk ve sevgiyi üst kalıplara taşıyan bazen yoldan çıkan geniş karmaşık bir duygu olarak ifade etti.

 

Güzel dizi ve sinema oyuncusu Gizem karaca çok çarpıcı açıklamalar yaptı . Ünlü güzel oyuncu seni seviyorum diyebilmek için güzel itiraflar yaptı.

 


Güzel oyuncu aşk ve sevgi üzerine söylediği cümlelerde aşk heryerde vardır ve güzeldir karşı cinse seni seviyorum diyebilmek için kendi adıma biraz zaman ister. Arab emirliklerinde Turki Ekstar programında konuşan güzel oyuncu filmde bizim ana metnimiz. İnsanlar, 'Seni seviyorum' demekten biraz korkar oldu. Ya da ağız alışkanlığı oldu. Artık 'Seni seviyorum' demek, 'Günaydın' demeye benzer bir şey oldu. Ben 'Seni seviyorum' cümlesini fazla söyleyebilen bir insan değilim. Hayattayken ve yarın ne olacak diye bilmiyorken çok geç olmadan 'Seni seviyorum' demek önemli."

Ünlü ve güzel oyuncu Gizem karaca rol arkadaşı Barış Kılıç'ı 'Şimdiye kadar çalıştıklarının dışında bir karakter olarak gösterdi ve  daha sakin, daha oturaklı ve olgun biri olarak tanımladı. Gizem Karaca, "İyi ki öyle olmuş. 'Uyum' demeyeyim, 'Uyuşmazlığı' yakaladık, filmde bunu yansıtabildik. Barış ile çalışabilmek çok keyifliydi."

 

gizem-karaca.jpeg

 

 
Gizem Karaca Biyografisi
Gizem Karaca, 9 Temmuz 1992 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Annesi Münevver Karaca, babası Cüneyt Karaca’dır. Aslen anne tarafından Arnavut, baba tarafından Selaniklidir. Gizem 7 yaşındayken Amerika’ya Florida’ya taşındılar. Eğitimini orada tamamladı. İlkokul ikiye kadar İstanbul’da okuduktan sonra altı sene Florida, iki sene de Kanadaderken toplam 13 okul değiştirdi. Türkiye’de başladığı ilkokula, New York’da devam etti, Florida’da bitirdi. 2007’de, 14 yaşındayken İstanbul’a döndü, Sonra lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. 

2010 yılında İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünü kazandı.2011 yılında bağlı olduğu Uğurkan Erez ajansı onun güzellik yarışmasına girmesini istemesiyle hazırlık sınıfından sonra okulu dondurmak zorunda kaldı.
Muhteşem Yüzyıl adlı dizinin ilk 4 bölümünde figüran olarak yer aldı. 2011 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasına katıldı ve 2. Oldu.

2012 yılında yayınlanan “Eve Düşen Yıldırım” adlı diziyle başrol oynadı. Ardından Emir'in Yolu adlı dizide yine başrol oynamıştır.

İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce 25 Ocak 2013 tarihinde yapılan operasyonda gözaltına alınan 35 kişi arasında Gizem Karaca da vardır. 28 Ocak 2013 te adliyeye sevk edildikten sonra serbest bırakılmıştır. Ardından hemen Amerika'ya gidip New York'ta 'New York Film Akademisi'nde oyunculuk eğitimi aldı. Döndüğünde de “Benim Hala Umudum Var” adlı dizide Şükrü Özyıldız ile başrolü paylaşmıştır.

Çok iyi derecede İngilizce bilen Gizem Karaca’nın, hobileri arasında resim yapmak, fotoğraf çekmek, ata binmek, dans etmek, kitap okumak, yürüyüş yapmak, tenis oynamak, yüzmek, öykü yazmak varmış.

Gizem Karaca 2014 yılının Haziran ayında başlayan “Güzel Köylü” adlı dizide Mehmet Ali Nuroğlu ve Berk Cankat ile başrolde oynadı. Dizi’nin diğer oyuncuları, Ahmet Mümtaz Taylan, Zerrin Sümer, Ali İpin gibi başarılı oyuncular rol almaktadır.

Filmleri :
2011 - Muhteşem Yüzyıl
2012 - Eve Düşen Yıldırım
2012 - Emir'in Yolu
2013 - Benim Hâla Umudum Var
2014 - Güzel Köylü 

A+A-

HABERE YORUM KAT