1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Güzel oyuncu Berrak Tüzünataç Balkon öpüşmesi vakasında sıcak gelişme..

Güzel oyuncu Berrak Tüzünataç Balkon öpüşmesi vakasında sıcak gelişme..

Güzel oyuncu Berrak Tüzünataç Balkon öpüşmesi vakasında sıcak gelişme..
A+A-

Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç öpüşme olayında süpriz gelişme yaşandı. Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç balkonda öpüşmeye ilişkin flaş adım ...Berrak Tüzünataç Balkon öpüşmesi olayına 13.Asliye Hukukça ret...

2010 yılında Şahan gökbakar ile balkonda öpüşürlerken yakalanan ve FOX tv nin magazin programı tarafından görüntülenen Bizden Kaçmaz programında görüntülenmişti.Berrak Tüzünataç öpüşme olayında süpriz gelişme yaşandı. Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç balkonda öpüşmeye ilişkin flaş adım ...yaşanan öpüşme olayına ilişkin mahkeme süpriz kararı açıkladı.


SOn zamanlarda gündemde çokça bahsi geçen olayın durumu neticesinde mahkemelik bir durum söz konusu olmuştu ve 13. Asliye Hukuk mahkemesinde FOX TV ve bizden  kaçma adlı magazin programına Tüzünataç dava açmıştı ..

Mahkeme ise olaya ilişkin öpüşme davasında kamuya açık alan diye davayı reddeti.kamuya açık alan yerlerinde ve olayda adı geçen kişiler kendi özel hayatlarını teşhir etmişlerdi. Habercilerin, kamuya açık alanda, kamuya mal olmuş ünlü kişileri görüntülemesi ve haberleştirmesi yasalara aykırı değildi ve bu karar yargıtay ile aynı görüşü destekliyor niteliktedir.

 

berrak.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT