1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Güzel Köylü'deki uydurma yalan Gül ve Cemal aşkını daha çok kuvvetlendirdi..

Güzel Köylü'deki uydurma yalan Gül ve Cemal aşkını daha çok kuvvetlendirdi..

Güzel Köylü'deki uydurma yalan Gül ve Cemal aşkını daha çok kuvvetlendirdi..
A+A-

Güzel köylü adlı dizide ekrana gelen son bölüm ile nefesleri kesti. Star tv nin ve ekranların sevilen yüzü Güzel köylüde son bölümde yaşananlar.Güzel köylüde enteresan gelişmeler yaşandı

Star tv de yayınlanan Güzel köylü adlı dizi 24. yeni bölümüyle ekranalara çıkmaya hazırlıyor ve muhtemeşem bir bölüm ile star tv ekranların renklendireceğe benziyor.Güzel köylü adlı dizide ekrana gelen son bölüm ile nefesleri kesti. Star tv nin ve ekranların sevilen yüzü Güzel köylüde son bölümde yaşananlar.

 

Dizinin güzeli güzel köylü dizisinde bu hafta yeni bölümde Kamuran bir yalan söylüyor fakat bu yalan gül ile Cemalin daha yakınlaşmasına artı durum kazandırıyor.


Güzel köylü'de  gül sevalin gerçek kimliğini öğreniyor bu durumu bilen cemal vardı fakat gül bunu öğreniyor ve camale daha da tutulmaya devam ediyor.Bünyamin ve Nihal yeni görünümlü araçla gezmeye çıkınca başlarına hiç beklenmedik bir olay gelir. Üstelik Nurten Bünyamin’den huylanıp adeta iz sürmeye başlamıştır.


Bünyamin sanayiden çıkardığı yepyeni görünümlü 'ateş parçası' ile köyde büyük bir sükse yapar. Nurten arabanın bu yeni halini hiç beğenmezken Nihal ise hayran olur.

 

guzel.jpg

 

A+A-

HABERE YORUM KAT