1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Güzel Köylü 2015'in İlk Bölümüyle Sosyal Medyada Sansasyon Yarattı

Güzel Köylü 2015'in İlk Bölümüyle Sosyal Medyada Sansasyon Yarattı

Güzel Köylü 2015'in İlk Bölümüyle Sosyal Medyada Sansasyon Yarattı
A+A-

Çarşamba akşamlarının fenomeni haline gelen Güzel Köylü, 2015'in ilk bölümüyle 7 Ocak geccesine damga vurdu. Dizinin son bölümünde bakın neler oldu. Dizi adeta kahkaha tufanına büründü.

Star TV'nin reyting rekortmeni dizisi Güzel Köylü 7 Ocak akşamı bol kahkahalı bir bölümü ile ekranlara geldi. Kamuran'ın oynadığı yeni oyunlar Cemal ve Gül'ü büyük çıkmazlara sokuyor ve olaylar bir türlü durulmuyor.

 

Gül yılbaşında programında ayağını zorladığı için Kaan Gül'ün doktora gitmesi gerektiğini söylemektedir fakat Gül iyi olduğunu ve Cemal'in kendisine iyi geldiğini söyler. Ancak daha kötü hissedip dayanamaz duruma geldiğinde Cemal onu hastaneye götürür. Öte yandan Bünyamin'in psikolojisi çekilişte Niyazi'ye kaptırdığı için ateş parçasını bozuktur ve doktora gitmek ister. Bünyamin'i de Kaan doktora götürür. Gül ve Kaan ise hastanede karşı karşıya gelir. Kamuran ise yine yeni bir oyun peşindedir. Hüsnü ve Yusuf'un Kamuran ile Cemal'i baş göz etme planları devam ederken Kamuran yaptığı oyun sayesinde Cemal'i köşeye sıkıştırmayı planlamaktadır. Cemal ise başına geleceklerden bi'haber Gül ile evlenme planları sürdürmektedir.

A+A-

HABERE YORUM KAT