1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Güvercinlerin 'ekmek Kavgası'

Güvercinlerin 'ekmek Kavgası'

Güvercinlerin ekmek Kavgası
A+A-

İstanbul'da 2 gündür etkili olan kar yağışı ve soğuk hava, dışarıda yaşamlarını sürdüren güvercinleri olumsuz etkiledi. Yem bulmakta sıkıntı çeken güvercinler, ekmek kırıntısı için birbirleriyle kavga

İstanbul'da 2 gündür etkili olan kar yağışı ve soğuk hava, dışarıda yaşamlarını sürdüren güvercinleri olumsuz etkiledi. Yem bulmakta sıkıntı çeken güvercinler, ekmek kırıntısı için birbirleriyle kavga etti.
Bahçelievler'de bir vatandaş kuşların aç kalmaması için pencere önüne ekmek kırıntıları bıraktı. Etkili olan kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle yiyecek bulmakta sıkıntı çeken güvercinler ise pencere önüne bırakılan ekmek kırıntıları için kavga etti. Birbirlerinin gagasından lokma çalan güvercinler, kırıntılar için mücadele etti. Görüntülerde pencerenin mermerine konan güvercinler çevreyi kontrol ettikten sonra ekmek kırıntılarını yemeye başlıyor. Hızlı hızlı yedikleri ekmek kırıntıları için kavga eden güvercinlerin sayısı bir anda 5'e yükseliyor. Ekmek kırıntılarını yedikten sonra kendilerini çeken kamerayı gören güvercinler hızla pencereden uzaklaşıyor.
(AU-ÇK-Y)

09.01.2013 12:09:07 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT