1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Güvenlik Şirketi Irak'ta Çalıştırılmak Üzere Güvenlikçi Arıyor

Güvenlik Şirketi Irak'ta Çalıştırılmak Üzere Güvenlikçi Arıyor

Güvenlik Şirketi Irakta Çalıştırılmak Üzere Güvenlikçi Arıyor
A+A-

Batman Sarp Özel Güvenlik Şirketi, Irak'ın Kerbela, Musul ve Necaf kentlerinde çalıştırılmak üzere 50 güvenlikçi arıyor. Özel petrol arama şirketleri ve termik santrallerinde istihdam edilecek olan

Batman Sarp Özel Güvenlik Şirketi, Irak'ın Kerbela, Musul ve Necaf kentlerinde çalıştırılmak üzere 50 güvenlikçi arıyor.
Özel petrol arama şirketleri ve termik santrallerinde istihdam edilecek olan güvenlikçilerin Özel Sarp Güvenlik Şirketi'ne başvurmaları gerektiği belirtildi. Özel Sarp Güvenlik Genel Koordinatörü Bünyamin Nayman, yaptığı açıklamada "Biz aldığımız tüm özel güvenlik elemanlarımızı ailelerine katkıda bulunmaları için istihdam ediyoruz. Bize kesinlikle hiçbir siyasiyi veya bürokratı araya koymadan başvuru yapsınlar. Hedefimiz Batman'daki işsizlik ordusunda sayıyı düşürmektir. Bunun içinde Irak ve metropol kentlerde çalışmak isteyen arkadaşlarımız bize en kısa zamanda 2 foto, kimlik fotokopisi, sabıka kaydı, güvenlik sertifikası ve kısa özgeçmişi ile başvursunlar. İstihdam ettiğimiz personellerimizin hayır duasından başka bir şey istemiyoruz. Tüm Batmanlı gençler bizim kardeşimiz gibidir" dedi.
(MŞY-MET-Y)

17.12.2012 12:49:07 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT