1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Güvenlik Görevlisi Dehşet Saçtı Akın Baycan Antalya

Güvenlik Görevlisi Dehşet Saçtı Akın Baycan Antalya

Güvenlik Görevlisi Dehşet Saçtı  Akın Baycan  Antalya
A+A-

Alanya ilçesinde, geçirdiği kaza sonrası hastaneye kaldırılanbir güvenlik görevlisi, kendisine yardımcı olmaya çalışan sağlıkçılara hakaretler yağdırdı. Hastane personelinin şikayeti üzerine gözaltına

Alanya ilçesinde, geçirdiği kaza sonrası hastaneye kaldırılan
bir güvenlik görevlisi, kendisine yardımcı olmaya çalışan sağlıkçılara hakaretler yağdırdı. Hastane personelinin şikayeti üzerine gözaltına alınan koruma, götürüldüğü karakolda 4 polis memurunu darp etti.
Kestel beldesinde, bir eğlence merkezinde güvenlik görevlisi olarak çalışan Taner T.(39), kullandığı motosikletle Kestel beldesinde kaza yaptı. Alkollü olduğu ileri sürülen Taner T, aynı güzergahta ilerleyen ve kazayı gören bir arkadaşı yardımıyla özel otomobille Alanya Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada acil servis görevlilerine hakaretler yağdıran Taner T, sağlık personelinin şikayeti üzerine hastane polisi tarafından gözaltına alındı. Hakaretlerine devam eden Taner T. için hastaneye takviye kuvvet gönderildi. Güçlükle gözaltına alınan ve etkisiz hale getirilen Taner T, ifadesi alınmak için getirildiği Cumhuriyet Polis Merkezi'nde 4 polis memuruna saldırdı. Polis memurlarını darp eden zanlı, diğer polisler tarafından etkisiz hale getirildi. Zanlı, "görevli memura mukavemet, görev yaptırmamak için direnmek, mala zarar vermek" suçlarından adliyeye sevk edildi.
(AB-UG-HO-Y)

06.01.2013 16:02:30 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT