1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Güvenlik Görevlileri Karbonmonoksit Gazından Zehirlendi Erol Şeker Samsun

Güvenlik Görevlileri Karbonmonoksit Gazından Zehirlendi Erol Şeker Samsun

Güvenlik Görevlileri Karbonmonoksit Gazından Zehirlendi  Erol Şeker    Samsun
A+A-

Samsun'da içme suyu barajını korumakla görevli iki güvenlik görevlisi, karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatını kaybetti. Edinilen bilgiye göre, Samsun'un içme suyu sağlanan Çarşamba ilçesinde

Samsun'da içme suyu barajını korumakla görevli iki güvenlik görevlisi, karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatını kaybetti.
Edinilen bilgiye göre, Samsun'un içme suyu sağlanan Çarşamba ilçesindeki Gökçeçakmak Barajı'nda görevli özel güvenlik görevlileri Murat Tuna (25) ve Fuat Bölük (25), dün gece nöbet tutarken elektrikler kesilince üşüdü. İddiaya göre, bir teneke içinde ateş yakarak ısınmaya çalışan güvenlik görevlileri, daha sonra ateşi güvenlik kulübesi içine aldı. Bir süre sonra uyuya kaldıkları tahmin edilen güvenlik görevlileri, karbonmonoksit gazından etkilendi. Sabah nöbet değişimine gelenler tarafından baygın halde bulunan Murat Tuna ve Fuat Bölük, Çarşamba Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı, ancak iki güvenlik görevlisinin hayatını kaybettiği belirlendi.
Büyükşehir Belediyesi SASKİ Genel Müdürü Coşkun Öncel, kendisinin şehir dışında olduğunu, savcılığın ve güvenlik görevlilerinin olayla ilgili inceleme başlattığını, detaylı bilgisinin olmadığını söyledi.
Savcılık olayla ilgili soruşturma başlattı.
(EŞ-SLH-AŞ-Y)

08.01.2013 10:55:51 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT