1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gürün: 'muğla'nın Değerleri Tek Çatıda Tanıtılmalı'

Gürün: 'muğla'nın Değerleri Tek Çatıda Tanıtılmalı'

Gürün: muğlanın Değerleri Tek Çatıda Tanıtılmalı
A+A-

17'incisi düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda Muğla tanıtımına yönelik yapılan çalışmalar sürüyor. EMITT turizm Fuarına katılan ve Muğla standında Muğla'dan tarihi ve kült

17'incisi düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda Muğla tanıtımına yönelik yapılan çalışmalar sürüyor. EMITT turizm Fuarına katılan ve Muğla standında Muğla'dan tarihi ve kültürel değerlerinin tanıtımına katkı sağlayan Muğla Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Muğla'nın tüm değerlerinin tek çatı altında tanıtılması gerektiğini ifade etti.
Muğla Belediye Başkanı Osman Gürün, "Yıllardır söylüyorum her değeri kendi başına prezente etmeliyiz ama bir üzümün salkımı gibi olmalıyız. Yani o üzüm salkımı altında, Muğla başlığı altında birleşmeliyiz. Muğla ili ve ilçeleri bir arada olmalıyız ki, insanlara Muğla'yı tanıtalım. Herhangi bir ilçemize gelen turisti ilçelerimizde dolaştırıp, daha fazla harcatabilirsek, kültür turizmi ile sahildeki turizmimizi desteklersek çok daha büyük katma değer elde ederiz. Buraya katılan tüm ilçelerimizi kutluyorum. Çok güzel bir dizaynla yer almışlar. İnşallah diğer EMITT'lerde bir araya geliriz" diye konuştu.
(BT-SK-İK)

25.01.2013 14:52:30 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT