1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gürsel Tekin, Atakum Belediyesi'ni Ziyaret Etti

Gürsel Tekin, Atakum Belediyesi'ni Ziyaret Etti

Gürsel Tekin, Atakum Belediyesini Ziyaret Etti
A+A-

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Atakum Belediye Başkanı Metin Burma'yı ziyaret etti. Bir cenazeye katılmak üzere Samsun'a gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İst

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Atakum Belediye Başkanı Metin Burma'yı ziyaret etti.
Bir cenazeye katılmak üzere Samsun'a gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, CHP il ve ilçe başkanlıklarının yanı sıra, Atakum Belediyesi'ni de ziyaret etti. Belediye ziyareti öncesi CHP Atakum İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen aşure etkinliğine de katılan Tekin, burada halkla birlikte aşure yerken, bol bol fotoğraf çektirdi.
Daha sonra beraberindeki İl Başkanı Mehmet Atalay, CHP Atakum İlçe Başkanı Ali Ekber Bolat ve partililerle birlikte Atakum Belediye Başkanı Metin Burma'yı makamında ziyaret eden Tekin, "Atakum ilçesi son yıllardaki çağdaş yapısı, modern gelişmesi ve hızlı büyümesi ile tüm Türkiye'de adı duyulan bir ilçe haline gelmiştir. Bunda, CHP'li Belediye Başkanı Metin Burma'nın payı ve katkısı çok büyüktür. Böylesine güzel ve beğenilen bir ilçe oluşturduğu için kendisine teşekkür ediyoruz" dedi.
Tekin daha sonra CHP İl Başkanı Mehmet Atalay'ı ve CHP Atakum İlçe Başkanı Ali Ekber Bolat'ı da ziyaret etti.
(GKH-Eİ-Y)

12.12.2012 18:54:49 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT