1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Gürpınar Belediyesinden ramazan yardımı

Gürpınar Belediyesinden ramazan yardımı

Gürpınar Belediyesinden ramazan yardımı
A+A-

Van'ın Gürpınar Belediyesi, ilçede ihtiyaç sahibi vatandaşlara, içerisinde gıda ve temizlik ürünlerinin bulunduğu 500 ramazan kolisi dağıttı.

Gürpınar Belediyesi, belediye hizmetlerinin yanı sıra hayata geçirdiği sosyal projelerle ihtiyaç sahibi ailelere yardımda bulunuyor.

Belediye ekipleri, hazırladıkları, içerisinde gıda ve temizlik ürünlerinin bulunduğu ramazan kolilerini daha önceden belirledikleri ailelere ulaştırıyor.

Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, ramazan ayının maneviyatına uygun olarak ilçede yaşayan ihtiyaç sahiplerine ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

"Belediyecilik sadece yol yapma ve asfalt dökme değildir. Aynı zamanda gönüllerin inşasıdır." diyen Tanış, şunları kaydetti:

"Allah'ın izniyle ramazan ayı boyunca vatandaşlarımızla bir araya gelerek bu ayın maneviyat ve bereketini paylaşmaya devam edeceğiz. Her gün bir vatandaşımızın evinde iftarımızı açarak gönüllere ulaşıyoruz. Bugünden itibaren de ihtiyaç sahibi ailelerimize dokunmaya başladık. Gönül belediyeciliği de zaten bunu gerektirir. Yardım paketlerimizi hazırlarken titizlikle davrandık."(AA)

A+A-

HABERE YORUM KAT

3 Yorum