1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Güreşte İl Birincileri Belli Oldu

Güreşte İl Birincileri Belli Oldu

Güreşte İl Birincileri Belli Oldu
A+A-

Okul Sporları Gençler Güreş il birincileri Mustafa Kemal İlköğretim Okulu gerçekleştirilen müsabakalar sonunda belli oldu. Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğünün

Okul Sporları Gençler Güreş il birincileri Mustafa Kemal İlköğretim Okulu gerçekleştirilen müsabakalar sonunda belli oldu.
Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği okul sporları müsabakalarında güreş il birinciliği turnuvası düzenlendi. Mustafa Kemal İlköğretim Okulu spor salonunda gerçekleştirilen müsabakalar sonunda kilolarında dereceye giren sporculara ödülleri takdim edildi.
Güreş Federasyonu Düzce İl Temsilcisi ve Dünya ikincisi Ramazan Topal, güreşin ata sporu olduğunu ve gençlerin bu spora ilgi göstermesini beklediklerini kaydetti.
Gençler Güreş şampiyonasında 66 kiloda Endüstri Meslek Lisesinden Mehmet Emin Kılıç birinci, 84 kiloda Düzce Endüstri Meslek Lisesinden Yasin Özmetin birinci, 74 kiloda Akçakoca Endüstri Meslek Lisesinden Selahattin Keleş birinci ve Akçakoca İmam Hatip Lisesinden Enes Rıdvan Taşgit 55 kiloda birinci olarak okullarına gurur yaşattı.
(AY)

24.01.2013 12:12:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT