1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Güreş İhtisas Kulübü Başkan Pekel'i Ziyaret Etti

Güreş İhtisas Kulübü Başkan Pekel'i Ziyaret Etti

Güreş İhtisas Kulübü Başkan Pekeli Ziyaret Etti
A+A-

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde, Güreş İhtisas Kulübü yöneticileri Belediye Başkanı Sedat Pekel'i makamında ziyaret etti. Kulüp yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediy

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde, Güreş İhtisas Kulübü yöneticileri Belediye Başkanı Sedat Pekel'i makamında ziyaret etti.
Kulüp yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Sedat Pekel, ata sporu olan güreşe verdikleri önem ve yetiştirdikleri başarılı sporculardan dolayı kulüp yöneticilerine teşekkür etti. Güreşin gençlerin yetenekleriyle birlikte hem bedenen hem de ruhen kendilerini geliştirmesi, aynı zamanda kötü alışkanlıklardan uzak durmalarına büyük katkı sağladığını söyleyen Pekel, "Bunun ötesinde bu çalışmaları başarıyla ödüllendirmelerinin son derece önemli olduğunu düşünüyorum. Kulüp bünyesinde birbirinden başarılı 48 sporcumuz ye alıyor. Siz değerli kulüp yöneticilerimizin ata sporumuza gereken önemi vererek bu gençlerimize sahip çıkmanızı son derece anlamlı ve doğru buluyorum. Bunun meyvelerinin de son dönemde yapılan müsabakalarda elde ettikleri derecelerle aldıklarını görüyoruz" dedi.
(TK-MŞ)

01.02.2013 19:23:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT