1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Gupse Özay'dan aşk beyanı..komedinin kadın ustası Gupse'den sevi itirafı...

Gupse Özay'dan aşk beyanı..komedinin kadın ustası Gupse'den sevi itirafı...

Gupse Özay'dan aşk beyanı..komedinin kadın ustası Gupse'den sevi itirafı...
A+A-

Gupse özaydan şaşırtan aşk itirafı geldi. Televizyonların güldüren kadını Gupse Özay'dan programda aşk itirafı yapıntı ve şaşırtan aşk itirafı geldi. İştekomedyanın kadın güldürüsü Gupse'den amor itiraf..

Gupse özay canlı yayın programda beklenmedik aşk süprizi yaptı. Gupse aşk itirafı yapınca herkesi şaşırttı.Dizilerin ve reklamların güler yüzlü komik kadını 360 kanalında canlı yayın programı olan Lokman Dağ ile günaydın programına katıldı ve kendisi ile ilgili samimi açıklamalar yaptı.Gupse özaydan şaşırtan aşk itirafı geldi. Televizyonların güldüren kadını Gupse Özay'dan programda aşk itirafı yapınca gündeme bomba gibi düştü...

 

Güzel ve güler yüzlü kadın Gupse özay katıldığı günaydın programında aşk hayatına dair önemli açıklamalar yaptı ve aşk konusunda kendisi için bombayı patlatdı. Yeni filmi ile ekranlara merhaba diyen Gupse özay delihadaki rol arkadaşı olan  Barış Arduç ile aşk dedikodularına süpriz cevap verdi..ve şunu söyledi.. "Barış'ı ikna etmeye çalışıyorum."

Ekranların gülen yüzü Gupse özay şöhret basamaklarını bir bir tırmanarak hızlı bir şekilde yükseldi ve Genç oyuncu gönlündeki izmir hayranlığını anlattı..Bİr sonraki dönemde izmire yerleşeceğini ve sinemaya izmirde devam edeceğini itiraf etti..

ask.jpg

Gupse Özay Biyografisi
Gupse Özay, 30 Temmuz 1984 tarihinde İzmir'de doğmuştur. babası Senih Özay bir avukat, annesi ise peyzaj mimarıdır. Çerkez kökenlidir. İsminin anlamı “canımın içi” demekmiş. Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Sinema, Televizyon bölümünde okudu. Şahika Tekand’ın kursuna katıldı. 

Üniversite yıllarında arkadaşlarıyla çektikleri “Yaman Yaşamışım” adlı belgesel ile ödül aldı. 4 yıl kadar reklam yazarlığı yapmış ve ardından işinden ayrılarak dizi sektörüne, dizi setlerinde kamera arkasında çalıştı ve senaristlik yaptı. Sessiz Gece dizisinin ise reji ekibinde yer aldı. Gupse Özay, 'Çocuklar Duymasın' ve 'İzmir Çetesi'nin senaryo ekibinde çalıştı. Ardından Beyaz Show’un skeçlerini yazmaya başladı.


Arkadaşlarıyla “Psikolog” adlı skeçler çekmiştir. Gülse Birsel’in de onun Youtube’da o videolarından birini izleyip ‘Yalan Dünya’nın kadrosuna aldı. Bu sayede de “Yalan Dünya” dizisinde kendine bir yer bulmuştur. Bu dizide “Nurhayat” karakterini canlandırmaktadır. Makineli tüfek gibi konuşması ve peltekliğiyle zihinlerde yer etti.

Gupse Özay ağabeyi Betal Özay ile ortak bir yapım şirketi kurdu.

Gupse Özay, Kanal D!de yayınlanan “Rekorlar Dünyası”adlı programda sunuculuk yaptı.

Boş zamanlarında DVD (korku filmi ) izler, psikiyatri hakkında kitaplar okuyor ve resim yapıyor.

Ödülleri : 
2012 - En İyi Kadın Oyuncu (Komedi) (Yalan Dünya 1. Sezon) / 3.Antalya Televizyon Ödülleri 
2012 - En İyi Kadın Oyuncu (Komedi) (Yalan Dünya 1. Sezon) / 39.Altın Kelebek Tv Yıldızları Ödülleri 

Filmleri : 
2012 -2013 - Yalan Dünya

A+A-

HABERE YORUM KAT