1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Günışığı Kitaplığı, Çukurova Kitap Fuarı'nda Adana

Günışığı Kitaplığı, Çukurova Kitap Fuarı'nda Adana

Günışığı Kitaplığı, Çukurova Kitap Fuarında  Adana
A+A-

Çağdaş çocuk ve gençlik edebiyatının ödüllü yayınevi Günışığı Kitaplığı, yeni kitapları ve sevilen yazarlarıyla, 6. Çukurova Kitap Fuarı'nda okurlarıyla buluşuyor. Çağdaş çocuk ve gençlik edebiyatı

Çağdaş çocuk ve gençlik edebiyatının ödüllü yayınevi Günışığı Kitaplığı, yeni kitapları ve sevilen yazarlarıyla, 6. Çukurova Kitap Fuarı'nda okurlarıyla buluşuyor.
Çağdaş çocuk ve gençlik edebiyatının önemli yapıtlarını 16 yıldır yayımlayan ve 2011'de 'Yılın Yayınevi' seçilen Günışığı Kitaplığı, 15-20 Ocak 2013 tarihlerinde TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde kitap severlerle buluşuyor.
Günışığı Kitaplığı'nın, yılın ilk kitap fuarında tanıtacağı yeni kitapları arasında İtalyan edebiyatından usta kalem Bianca Pitzorno'dan Ağaçtaki Ev, tanınmış yazar Zoran Drvenkar'dan Yerde Ağır Gökte Hafif, İzmirli yazar Hacer Kılcıoğlu'ndan Gevrekçiii ve 'Çıtır Çıtır Felsefe' dizisinin 22. kitabı 'Şiddet ve Şiddetsizlik' var.
Ayrıca fuar boyunca Çocuk Araştırmaları Merkezi'nin (ÇAM) Kurucu Başkanı Necdet Neydim, Günışığı Kitaplığı Genel Yayın Yönetmeni Mine Soysal, yazar Yeşim Saygın Armutak, Pakize Özcan, imza ve söyleşi etkinliğinde okurlarla bir araya gelecek.
(ERN-Y)

15.01.2013 10:42:13 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT