1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Güngiad'dan Ak Parti'ye Ziyaret

Güngiad'dan Ak Parti'ye Ziyaret

Güngiaddan Ak Partiye Ziyaret
A+A-

Güneydoğu Genç İş Adamları Derneği (GÜNGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Akbal ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç'ı makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarıl

Güneydoğu Genç İş Adamları Derneği (GÜNGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Akbal ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç'ı makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.
AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığı'na atanan Aydın Altaç'ı makamında ziyaret eden GÜNGİAD heyeti, yeni yönetime hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Düzenlenen ziyarette bir konuşma yapan Altaç, AK Parti'nin geçmişte iş adamlarına yönelik çok ciddi projeler geliştirdiğini belirterek, AK Parti il başkanı olarak kendilerine sunulacak projelerin bakanlıklar nezdinde üzerine düşen görevi yapmaya hazır olduğunu ifade etti. Altaç, "Başbakanımız bu görevi bana tebliğ ederken, iş dünyasıyla ilgili projeler üzerinde ciddi olarak eğilin, hizmet anlamında istihdam anlamında mutlak surette projeleri çıkartmaya çalışı. Biz eğer geleceği teminat altına almak istiyorsak gençlere yatırım yapmamız gerekir. Bir baba ve anne olarak en çok yatırım yaptığımız şey çocuklarımızdır. En iyi okula gitsin. En iyi öğretmenden eğitim alsın gibi geleceğimiz bunlar üzerine kurulsun" dedi. Altaç, Diyarbakır halkına hizmet anlamında iyi bir noktaya gelmesi için ellerinden gelen bütün çabayı göstereceğini kaydederek, "Bizim ilimizin kendine göre bir kültürü, tarihi ve medeniyeti var. Biz Diyarbakır'ın artık kendi tarihinin, kültürüyle anılmasını istiyoruz. Gençlerimiz bu şekilde hatırlasınlar. Bizde bu amaca hizmet ederiz. Bu anlamda sizden destekte bekliyorum. Önerilerinizi de bekliyorum. Yapabileceğimiz katkı hangi boyutta olursa olsun maksimum oranda destek veririz bunu çok rahatlıkla söylüyorum sizlerle her zaman iletişim içinde olacağız" şeklinde konuştu.
(ÜN-YRT-AŞ-Y)

05.02.2013 17:38:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT