1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gündeş'ten Gökay'a Teşekkür Plaketi

Gündeş'ten Gökay'a Teşekkür Plaketi

Gündeşten Gökaya Teşekkür Plaketi
A+A-

Araban İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü Gündeş, Araban Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdiresi Şenel Gökay'a eğitime katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdi. İlçe Milli Eğitim

Araban İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü Gündeş, Araban Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdiresi Şenel Gökay'a eğitime katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü Gündeş, şube müdürleriyle birlikte makamında ziyaret ettiği Araban Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdiresi Şenel Gükay'a, 2012-2013 eğitim-öğretim yılında maddi durumu iyi olmayan fakir öğrencilere yapılan yardımlardan dolayı bir teşekkür plaketi takdim etti. Gündeş, ''2012-2013 eğitim ve öğretim döneminde ilçe merkezi ve ilçeye bağlı köylerdeki ilk, orta ve liselerde eğitim-öğretim gören fakir öğrencilere yardımlarda bulunarak, eğitime katkı sağladıkları için Araban Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdiresi Şenel Gökay ile vakıf çalışanlarına Araban İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak teşekkür ediyoruz" dedi.
(AI-MAD-Y)

07.01.2013 14:52:14 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT