1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gündem Saros Gazetesi 5 Yaşında

Gündem Saros Gazetesi 5 Yaşında

Gündem Saros Gazetesi 5 Yaşında
A+A-

Edirne'nin Keşan ilçesinde günlük olarak yayımlanan Gündem Saros Gazetesi, 5. yaşını kutladı. Sahipliğini Mehmet Emin Meriç'in, Sorumlu Yazı İşleri Müdürlüğü'nü İlknur Sal'ın, Editörlüğünü Didem Ça

Edirne'nin Keşan ilçesinde günlük olarak yayımlanan Gündem Saros Gazetesi, 5. yaşını kutladı.
Sahipliğini Mehmet Emin Meriç'in, Sorumlu Yazı İşleri Müdürlüğü'nü İlknur Sal'ın, Editörlüğünü Didem Çakmak'ın, muhabirliklerini Turgay Balcı, İlker Gürel, Deniz Çil'in, Mizanpaj'ını Nilüfer Balcı Çelik ve Reklam Sorumluluğunu Merve Güler'in yaptığı gazete, 2 Şubat 2013 tarihli 1224. sayısıyla 4'üncü yılını tamamlayıp 5'inci yayın yılına girdi.
Gazete Sahibi Mehmet Emin Meriç, yaptığı açıklamada, 5 yıldır Keşan ve bölge gündemine önemli katkılarının olduğunu belirterek, "Kurulduğu günden bu yana tarafsızlık ilkesi çerçevesinde okurlarına ulaşmaya çalışan gazetemiz, sadece Keşan'ın değil bölgenin nabzını tutarak ve sorunlarına eğilerek, bölgenin sözcüsü olma görevini yerine getirmeye özen göstermiştir. Amacımız, tarafsız bir şekilde yöremizin gündemini oluşturarak sorunlarına eğilmek ve çözümüne katkı sağlamaktır. Bizleri yalnız bırakmayan tüm okurlarımıza teşekkür ediyor, nice yıllar diliyorum." dedi.
(TB)

04.02.2013 13:07:33 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT