1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gümüşhane'de Sürücülere Kar Lastiği Bilgilendirmesi

Gümüşhane'de Sürücülere Kar Lastiği Bilgilendirmesi

Gümüşhanede Sürücülere Kar Lastiği Bilgilendirmesi
A+A-

Gümüşhane Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, her ay çeşitli konularda hazırladığı Bilgi Paylaşım Bültenleri ile vatandaşları bilgilendirmeye devam ediyor. Son olarak hazırla

Gümüşhane Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, her ay çeşitli konularda hazırladığı Bilgi Paylaşım Bültenleri ile vatandaşları bilgilendirmeye devam ediyor.
Son olarak hazırlanan "Trafikte Önce Emniyet" başlıklı Bilgi Paylaşım Bülteninde yolcu ve eşya taşımalarında kullanılan araçların her yılın 1 Aralık ile 1 Nisan tarihleri arasında kış lastiği kullanmalarının zorunlu olduğu anlatılıyor. Vatandaşların kış lastiği kullanımının faydaları, yasal zorunluluğu ve önemi hakkında bilgilendirilmesi hedeflenen Bilgi Paylaşım Bülteninde ayrıca "Trafikte Önce Emniyet, Trafikte İhmal Felaket Doğurur" şekilde mesajlara yer veriliyor.
Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personelince İl Merkezinde sürücülere dağıtılan bülten, İl Emniyet Müdürlüğünün www.gumushane.pol.tr adresinde de yayınlandı.
(RE-ÖS-Y)

03.01.2013 13:16:15 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT