1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gümüşhane'de Mazot Hırsızları Jandarma'dan Kaçamadı Recep Ergin Gümüşhane

Gümüşhane'de Mazot Hırsızları Jandarma'dan Kaçamadı Recep Ergin Gümüşhane

Gümüşhanede Mazot Hırsızları Jandarmadan Kaçamadı  Recep Ergin    Gümüşhane
A+A-

Gümüşhane'nin Torul ilçesinde dün gece meydana gelen motorin hırsızlığı teşebbüsü yarım kaldı. Şantiyedeki araçlardan motorin çekmek için hazırlıklı gelen hırsızlar Jandarma tarafından kıskıvrak yakal

Gümüşhane'nin Torul ilçesinde dün gece meydana gelen motorin hırsızlığı teşebbüsü yarım kaldı. Şantiyedeki araçlardan motorin çekmek için hazırlıklı gelen hırsızlar Jandarma tarafından kıskıvrak yakalandı.
Edinilen bilgiye göre, ilçeye bağlı Harmancık köyü Harşit 5 Köprüsü mevkiinde faaliyet gösteren bir inşaat firması şantiyesine gece 02.00 sıralarında gelen şüpheliler, şantiyede bulunan park halindeki harfriyat kamyonlarının yakıt depolarından motorin çalmak istedi. Bu sırada inşaatta çalışan işçiler tarafından fark edilen şüpheliler malzemelerini bırakarak 61 TU 818 plakalı Transporter marka araçları ile Torul istikametine dolayı kaçmaya başladı. Motorin çalmak için kullandıkları 4 adet bidon, 2 adet teneke ile araçların deposundan motorin çekmek için kullandıkları 5 parça farklı uzunluktaki hortomu olay yerine bırakan şüpheliler, Torul İlçe Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipler tarafından takibe alındı. E.D, O.B, M.B ve M.D isimli şüphelilerin kaçış istikametinde gerekli emniyet tedbirlerini alan Jandarma ekipleri Torul ilçe merkezinde hırsızları kıskıvrak yakaladı.
Gözaltına alınan şüpheliler, çıkarıldıkları mahkeme tarafından Adli Kontrol Denetim Serbestliği uygulaması ile serbest bırakıldılar. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
(RE-ÖS-Y)

11.12.2012 16:38:44 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT