1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gümüşhane'de Kurtuluş Yol Koşusu Yapıldı Recep Ergin Gümüşhane

Gümüşhane'de Kurtuluş Yol Koşusu Yapıldı Recep Ergin Gümüşhane

Gümüşhanede Kurtuluş Yol Koşusu Yapıldı  Recep Ergin    Gümüşhane
A+A-

Gümüşhane'nin düşman işgalinden kurtuluşunun 95.yıldönümü nedeniyle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 'Kurtuluş Yol Koşusu' yapıldı. Kent merkezindeki okullardan çok sayıda öğrenci

Gümüşhane'nin düşman işgalinden kurtuluşunun 95.yıldönümü nedeniyle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 'Kurtuluş Yol Koşusu' yapıldı.
Kent merkezindeki okullardan çok sayıda öğrencinin katıldığı yarışma bin 200, bin 500, 2 bin, 3 bin ve 5 bin metrede gerçekleştirildi.
Yarışma sonucunda minik bayanlar bin 200 metrede Gazipaşa Ortaokulu öğrencisi Rana Ciğerci, minik erkekler bin 500 metrede Tekke Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencisi Volkan Şimşek, yıldız bayanlar 2 bin metrede Dumlupınar Ortaokulu öğrencisi Gayenur Kaya, yıldız erkekler 3 bin metrede Tekke Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencisi Orhan Öztürk, genç bayanlar 3 bin metrede Gümüşhane Anadolu Lisesi öğrencisi Gamze Karaaslan ve genç erkekler 5 bin metrede Onur Bilgin birinci oldu.
Yarışmada dereceye giren sporculara madalyaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından verilirken, para ödülleri ise Gümüşhane Belediye Başkanlığı tarafından verildi.
(RE-ÖS-Y)

14.02.2013 16:21:55 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT