1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gümüşhane İl Genel Meclisinin Şubat Ayı Toplantıları Başladı

Gümüşhane İl Genel Meclisinin Şubat Ayı Toplantıları Başladı

Gümüşhane İl Genel Meclisinin Şubat Ayı Toplantıları Başladı
A+A-

Gümüşhane İl Genel Meclisi'nin Şubat ayı toplantıları başladı. Meclis Başkanı Sebahattin Çobanoğlu başkanlığında yapılan ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan'ın da katıldığı toplantılar

Gümüşhane İl Genel Meclisi'nin Şubat ayı toplantıları başladı.
Meclis Başkanı Sebahattin Çobanoğlu başkanlığında yapılan ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan'ın da katıldığı toplantıları Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştiriliyor.
Her ayın ilk haftasında yapılan toplantıların 5 gün sürmesinin planlandığını kaydeden Meclis Başkanı Sebahattin Çobanoğlu, bu ay geçtiğimiz ay komisyonlara gönderilen konuların görüşüleceğini, ayrıca çeşitli kurumlara arsa tahsisi ile ilgili konuların gündeme geleceğini söyledi.
Toplantının ilk gününde İl Özel İdaresinin sözleşmeli Avukat çalıştırılması hakkındaki teklif yazısı oy birliği ile kabul edilirken, İl Özel İdaresinin görevleri arasında yer alan ancak kamu hizmetleri alanına girmeyen işlerin yapımı için ilgili şahıs veya şirketlerden alınacak özel etüt ücretlerin belirlenmesi konusu Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi.
(RE-ÖS-Y)

04.02.2013 13:58:16 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT