1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gümüşhane Emniyetinden Çelik Kasa Operasyonu

Gümüşhane Emniyetinden Çelik Kasa Operasyonu

Gümüşhane Emniyetinden Çelik Kasa Operasyonu
A+A-

Gümüşhane Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri 6 aydır sürdürdükleri teknik ve istihbari çalışmanın ardından Gümüşhane ve Kelkit ilçelerinde işyerlerindeki çelik kasaları soyan hırsızları

Gümüşhane Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri 6 aydır sürdürdükleri teknik ve istihbari çalışmanın ardından Gümüşhane ve Kelkit ilçelerinde işyerlerindeki çelik kasaları soyan hırsızları kıskıvrak yakaladı.
Geçtiğimiz Temmuz ayında Gümüşhane kent merkezindeki bir işyeri ile Kelkit ilçesinde de 3 ayrı işyerinde ki çelik kasalardan para çalınması olaylarının aydınlatılması için teknik ve istihbari çalışma sürdüren Asayiş Şube personeli, olaya karışan şüpheliler B.Ş (37) ve B.K'yı (35) Gümüşhane ve İstanbul'da yaptığı eş zamanlı operasyon ile yakaladı.
İlk olarak İstanbul'da ikamet eden B.K'yı ele geçiren ekipler, ertesi gün Gümüşhane il merkezinde yakaladığı B.Ş'nin evinde de arama yaptı. B.Ş'nin evinde 36 adet MKE yapımı tabanca fişeği ele geçiren ekipler, 4 ayrı hırsızlık vakasını başarılı bir çalışma ile aydınlattı.
Zanlılar B.K ve B.Ş. çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konuldu.
(RE-ÖS-Y)

21.01.2013 13:24:33 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT