1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gümüşhane Çevre Ve Şehircilik Müdürlüğünde Değişim

Gümüşhane Çevre Ve Şehircilik Müdürlüğünde Değişim

Gümüşhane Çevre Ve Şehircilik Müdürlüğünde Değişim
A+A-

Gümüşhane Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Cengiz Varol Giresun İl Müdürlüğüne atanırken, Varol'dan boşalan koltuğa aynı kurumdaki Mimar Cemil Bayram atandı. Geçtiğimiz hafta Bakanlık oluru ile vekale

Gümüşhane Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Cengiz Varol Giresun İl Müdürlüğüne atanırken, Varol'dan boşalan koltuğa aynı kurumdaki Mimar Cemil Bayram atandı.
Geçtiğimiz hafta Bakanlık oluru ile vekaleten gerçekleşen atamanın ardından yaklaşık 9 yıldır Mimar olarak görev yaptığı kurumun başına geçen Cemil Bayram, mevcut hizmetleri daha da ileriye götürmek için çaba göstereceklerini söyledi.
Ekip ruhu ile çalışmalara yön vereceklerini, 644 sayılı Çevre ve Şehircilik Bakanlığının Teşkilat ve Görevleri hakkında ki kanun hükmünde kararname ve diğer ilintili kanun ve yasalar çerçevesinde vatandaş odaklı hizmet yürüteceklerini dile getiren Bayram, Gümüşhane'ye daha güzeler hizmetler yapmanın hedefinde olduklarını ifade etti.
Bayram, teknik işler ağırlıklı kurum olmaları nedeniyle kurumdaki 73 personelin 52'sinin teknik hizmetler sınıfında yer aldığını da sözlerine ekledi.
(RE-ÖS-Y)

17.12.2012 14:05:09 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT