1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gümüşhane Belediyesine Yeni Çöp Aracı Hibe Edildi

Gümüşhane Belediyesine Yeni Çöp Aracı Hibe Edildi

Gümüşhane Belediyesine Yeni Çöp Aracı Hibe Edildi
A+A-

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Gümüşhane Belediyesine çöp aracı hibe edildi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığına yapılan girişimler sonucu Gümüşhane Belediyesine hibe edilen yeni çöp toplama

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Gümüşhane Belediyesine çöp aracı hibe edildi.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığına yapılan girişimler sonucu Gümüşhane Belediyesine hibe edilen yeni çöp toplama aracı hizmete başladı.
Konu ile ilgili bir açıklama yapana Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, "Daha temiz ve yaşanılabilir bir çevre için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan çöp toplama aracı talep ettik. Bakanlığın konuya olumlu bakması neticesinde hibe yolu ile belediyemize bir adet çöp toplama aracı aldık. Böylece daha temiz bir Gümüşhane için bir adım daha atmış olduk. Hepimiz biliyoruz ki temizlik şehirler için en önemli hizmetlerinden biridir. Bu yüzden aracın belediyemize hibe edilmesinde Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Erdoğan Bayraktar'a, Bakan Yardımcısı Sayın Muhammet Balta'ya, Milletvekilleri Sayın Kemalettin Aydın'a ve Feramuz Üstün'e teşekkür ediyorum. Aracımız şehrimize hayırlı olsun." diye konuştu.
(RE-ÖS-Y)

23.01.2013 10:47:35 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT