1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gümrükçüoğlu'nun Hafta Sonu Mesaisi

Gümrükçüoğlu'nun Hafta Sonu Mesaisi

Gümrükçüoğlunun Hafta Sonu Mesaisi
A+A-

Trabzon Belediyesi'nin eski Hizmet Binası'nın arka kısmındaki eklentilerin yıkılması işlemi büyük oranda tamamlandı. Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu hafta sonu yıkım çalışmala

Trabzon Belediyesi'nin eski Hizmet Binası'nın arka kısmındaki eklentilerin yıkılması işlemi büyük oranda tamamlandı.
Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu hafta sonu yıkım çalışmalarının yapıldığı alanda incelemelerde bulunurken, Trabzon Belediyesi'nin temizlik işlerinde çalışan personelinin yanına giden Başkan Gümrükçüoğlu çalışanlardan soğuğa karşı iyi korunmalarını istedi. Beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Çolak ve İmar Komisyonu Başkanı Seyfullah Kınalı ile birlikte yıkım bölgesine giden Başkan Gümrükçüoğlu burada yaptığı açıklamada Trabzon halkının beğeneceği dünya çapında bir düzenleme yapacaklarını kaydederek "Tarihin bize miras bıraktığı, gelecek kuşaklara iletmek için emanet aldığımız Atatürk Alanı'nın düzenlemesindeki hedefimize ulaşmak için büyük bir gayretle yolumuza devam ediyoruz. İkinci etabın yıkım çalışmalarını büyük oranda tamamladık. Bu tatil gününde bu alanı inceliyoruz. Mimarlarımız, mühendislerimizin, üniversitemizin, Anıtlar Kurulu'nun, kent tasarımcılarının katkılarıyla birlikte burayı dünya harikası bir mekan haline getirteceğiz. Burası tüm dünyada örnek gösterilecek bir alan olacak" dedi.
Ziyaretin ardından Trabzon Belediyesi'nin Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalışan personelin yanına giden ve onlara başarılar dileyen Başkan Gümrükçüoğlu, "Sizlerin sayesinde Trabzon sokakları tertemiz. Bu gayretli çalışmalarınızdan ötürü sizlere kent adına teşekkür ediyorum. Havalar soğudu. Soğuğa karşı çok iyi korunun. Üşüdüğünüzde ısının ve işinizi ihmal etmeyin" ifadelerine yer verdi.
(BK-ÖS-Y)

05.01.2013 17:14:49 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT