1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gümrük Muhafaza Ekiplerinden Uyuşturucu Tacirlerine Operasyon

Gümrük Muhafaza Ekiplerinden Uyuşturucu Tacirlerine Operasyon

Gümrük Muhafaza Ekiplerinden Uyuşturucu Tacirlerine Operasyon
A+A-

Pazarkule Gümrük Sahasında, mali değeri 4 milyon 200 bin TL olan 40 bin 554 gram uyuşturucu hap ve 42 gram Bonzai ele geçirildi. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Edirne Güm

Pazarkule Gümrük Sahasında, mali değeri 4 milyon 200 bin TL olan 40 bin 554 gram uyuşturucu hap ve 42 gram Bonzai ele geçirildi.
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Edirne Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat personelince yapılan operasyon sonucunda, Türkiye'den çıkış yapmak üzere Pazarkule Yolcu Salonu Gümrük Sahasına gelen araçta uyuşturucu hap ve bonzai ele geçirildi. Risk Analizleri Dairesi tarafından şüphe ve risk kriterleri çerçevesinde, Kapıkule Gümrük Sahasına getirilerek yapılan X-Ray taraması sonrasında Yunanistan vatandaşı C.A. isimli kişinin sürücülüğünü yaptığı Bulgaristan plakalı otomobilin Edirne Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat personelince yapılan aramasında 28 poşette ağırlığı 40 bin 554 gram gelen ecstasy uyarıcı hap ile toplam 8 pakette ağırlığı 42 gram gelen bonzai ele geçirildi.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
(PS-AŞ-Y)

11.12.2012 18:00:50 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT