1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gümrük Kapılarında Kaçakçılık Operasyonları

Gümrük Kapılarında Kaçakçılık Operasyonları

Gümrük Kapılarında Kaçakçılık Operasyonları
A+A-

Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü ekipleri, 2 günde düzenledikleri 7 ayrı operasyonda toplam değeri 543 bin TL olan çalıntı araç, gümüş, cep telefonu ve sigara ele geçirdi. Trakya Gümrük ve Ti

Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü ekipleri, 2 günde düzenledikleri 7 ayrı operasyonda toplam değeri 543 bin TL olan çalıntı araç, gümüş, cep telefonu ve sigara ele geçirdi.
Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü'nün sorumluluk alanında olan Kapıkule, Dereköy, İpsala ve Hamzabeyli Gümrük sahalarında, Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlükleri personeli tarafından 8 ve 10 Şubat tarihleri arasında yapılan operasyonlarda 1 çalıntı araç, bin 117 elektronik sigara, 168 cep telefonu ve 147,48 gram gümüş ele geçirildi. Ele geçirilen elektronik sigaralardan bazılarının araç lastiklerinin içine gizlendiği tespit edildi.
Ele geçirilen eşyaların piyasa değerinin 543 bin TL olduğu açıklanırken, 7 ayrı olayla ilgili olarak 2'si Alman, 9'u Bulgar ve 3'ü Boşnak toplam 14 kişi, Edirne ve İpsala Cumhuriyet Başsavcılığı'na sevk edildi.
(ORA-AŞ-Y)

12.02.2013 11:27:38 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT