1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gülyalı Balıkçı Barınağı Modernleşiyor

Gülyalı Balıkçı Barınağı Modernleşiyor

Gülyalı Balıkçı Barınağı Modernleşiyor
A+A-

Ordu'nun Gülyalı ilçesindeki balıkçı barınağı iyileştirme çalışmalarında sona yaklaşılıyor. Gülyalılı balıkçıların en büyük sıkıntısı barınağının dibinin kumla dolu olması iken dip taraması ile bu

Ordu'nun Gülyalı ilçesindeki balıkçı barınağı iyileştirme çalışmalarında sona yaklaşılıyor.
Gülyalılı balıkçıların en büyük sıkıntısı barınağının dibinin kumla dolu olması iken dip taraması ile bu sorun ortadan kaldırıldı. Ordu Valiliği ve Gülyalı Belediyesi'nin ortak çalışması ile balıkçıların yüzü gülerken, ek olarak 80 metrelik beton iskelede Gülyalı Balıkçı Barınağı'na eklendi.
Gülyalı Belediye Başkanı Talip Şen yaptığı değerlendirmede, "Gülyalı'da balıkçılık ile geçinen birçok ailemiz var. Şu anda en büyük sıkıntı olan barınaktaki sorunu valilimiz ve belediye olarak çözdük. Barınağın bulunduğu alanın dibi kum ile doluydu. Bu kum temizlendi. Dip taraması yapıldı. Ayriyeten 80 metre ek ilave iskele yapımı da devam ediyor. Önümüzdeki yılda iyileştirme devam edecek. Barınağın iyileştirilmesinde desteklerini esirgemeyen İçişleri Bakanımız İdris Naim Şahin'e, Ordu Valisi Orhan Düzgün'e, Milletvekillerimiz ve Gülyalı Kaymakamımız Yemen Bayrak'a teşekkür ediyoruz" diye konuştu.
(RCP-SLH-Y)

25.12.2012 15:31:14 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT