1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gültepe Muhtarlık Binasının Temeli Atıldı

Gültepe Muhtarlık Binasının Temeli Atıldı

Gültepe Muhtarlık Binasının Temeli Atıldı
A+A-

Gültepe Muhtar Hizmet Binası'nın temel atma töreni İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Murat Demir, Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş,

Gültepe Muhtar Hizmet Binası'nın temel atma töreni İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Murat Demir, Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Gültepe Muhtarı Yusuf Çevik, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaşın katılımı ile gerçekleşti.
Törende konuşma yapan Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, "Gültepe İzmit'in en güzel mahallelerinden biridir. Bizde buraya yakışır bir muhtarlık binası yapacağız" dedi. Yapılan muhtarlık binasının 63 metrekare, tek katlı, 2 odalı bir bina olacağını söyleyen Başkan Doğan çalışmanın kısa süre içinde bitirileceğini söyledi.
Gültepe Muhtarı Yusuf Çevik, "Yapılan muhtarlık binası ile mahallemize daha iyi bir hizmet vereceğiz. Bu binayı bizlere kazandırdığı için İzmit Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan'a teşekkür ediyoruz" dedi.
(MA-MA)

13.02.2013 11:59:33 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT