1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gülşen, Kaşçılar Köyünü Ziyaret Etti

Gülşen, Kaşçılar Köyünü Ziyaret Etti

Gülşen, Kaşçılar Köyünü Ziyaret Etti
A+A-

AK Parti Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen, merkeze bağlı Kaşçılar bölgesi Mescit Köyü odasında bölge muhtarları ve köy halkı ile bir araya geldi. Milletvekili Gülşen'e bu ziyaretinde AK

AK Parti Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen, merkeze bağlı Kaşçılar bölgesi Mescit Köyü odasında bölge muhtarları ve köy halkı ile bir araya geldi.
Milletvekili Gülşen'e bu ziyaretinde AK Parti Merkez İlçe Başkanı Feridun Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.
Toplantıya çok sayıda köy muhtarı ve köy halkı katıldı. İki saati aşkın süren toplantıda Gülşen'e taleplerini ileten muhtar ve köylülerin dile getirdikleri sorunların merkezinde alt yapı problemleri vardı.
Muhtarlar ve köy halkından gelen istek ve şikayetleri bizzat not alan Gülşen, "Partimizin İl Genel Meclis Üyeleri, Merkez İlçe Başkanı ve Merkez İlçe Teşkilat üyeleri çok kısa bir zaman içinde Köy Muhtarları ile bölgesel toplantılara başlayacak. Bu sayede Muhtarlar ve köy halkı ile direkt bir iletişim kanalı kurmuş olacağız. Böylece isteklerinizin bize ulaşması ve bizim müdahale etmemiz daha kolay ve çabuk olacak. Biz halkı ile yalnız seçimden seçime muhatap olan yalnız seçim arifelerinde halk ile beraber olan bir parti bir ekip değiliz. Sizlerle seçim süreci dışında da bu şekilde sık sık bir araya geleceğiz" dedi.
(Vİ-SA)

18.02.2013 17:54:15 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT