1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Güleryüzlü oyuncu Beren Saat 90N filmi ve rolü için planı fos çıktı..Rol ve yapımcılık yattımı?

Güleryüzlü oyuncu Beren Saat 90N filmi ve rolü için planı fos çıktı..Rol ve yapımcılık yattımı?

Güleryüzlü oyuncu Beren Saat 90N filmi ve rolü için planı fos çıktı..Rol ve yapımcılık yattımı?
A+A-

Güzel Oyuncu Beren Saat'in 90N filmi için yapımcılık ve oyunculuk projesi şimdilik sekteyemi uğradı..Güleryüzlü oyuncu Beren Saat 90N filmi ve rolü için planı fos çıktı..Rol ve yapımcılık yattımı?

Ünlü oyuncu ve güzelliği ile bilinen Beren saatin uzun zamandır hayali ve planları arasında olan film yapımcılığı ve oyunculuk planları suya düştü. Güzel oyuncu hem yapımcılığını ve hemde oyunculuk yapmak istediği 90N filminin tanıtımını sosyal medya özel hesabı instagramdan kaldırdı..Güzel oyuncu Beren saat'in uzun zamandır düşündüğü planı ve hayali sekteye uğradı gibi.. Güzel oyuncu Beren saat 90N filmi için yapımcı ve oyunculuk planında süpriz gelişme..

Popülerliği ve güzelliği ile bilinen Beren saat geçen yıl şubat ayında final yaptı ve intikam dizisinden buyana setlerden uzak kaldı.29 Temmuz'da Kenan Doğulu'yla hayatını birleştiren ve "İçime sinen proje çıkarsa oynarım" diyen Saat, önceki ay Instagram sayfasından "Yeni film geliyor" diyerek Kemal Yılmaz'ın 9ON adlı ilk filminde rol alacağını açıklamıştı.

Sekiz çocuklu bir ailenin bebek bekleyen Emine adlı kızını canlandıracağı filmde Saat, aynı zamanda yapımcılığa da ilk kez soyunacaktı.Yakın dostu Esra Dermancıoğlu'yla oynaması için el sıkışan Saat, 17 Aralık'ta çekimlerinin başlanacağı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne yetiştirileceği konuşulan filmin tanıtımını Instagram sayfasından kaldırdı.

saat.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT