1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Güldür Güldür'den İrem Sak Müjdesi..

Güldür Güldür'den İrem Sak Müjdesi..

Güldür Güldür'den İrem Sak Müjdesi..
A+A-

Türkiye'nin en çok beğenilen komedi programlarından olan SHOW TV'nin göz bebeği Güldür Güldür, Yalan Dünya Dizisinden İrem Sak ile anlaştı. Ünlü oyuncu İrem Sak artık Güldür Güldür ekranlarında olacak.

Show TV'de ekrana gelen ve iyi bir oyuncu kadrosuyla Türkiye'yi kahkahaya boğan Güldür Güldür'e bir isim daha eklendi. Oyuncu kadrosunda Ali Sunal, Alper Kul, Doğa Rutkay, Özge Borak, Çağlar Çorumlu, Aylin Kontente, Erdem Yener, Onur Buldu, Onur Atilla, Aziz Aslan, Meltem Yılmazkaya, Ayşegül Akdemir, Burak Topaloğlu, Özgün Aydın, Uğur Bilgin'in yer aldığı 'Güldür Güldür Show'un kadrosuna İrem Sak da dahil oldu. 

BKM Tiyatro'da gerçekleştirilen ilk okuma provalarına katılan İrem Sak neşeli tavırlarıyla dikkat çekti. Sinem karakteriyle ekranlara dönmeye hazırlanan İrem Sak 'Her şeyin başladığı, kariyerime başladığım BKM'ye, yuvama geri dönüyorum. 

Güldür Güldür

Ailemi bizimkileri çok özlemişim, kaldığımız yerden devam. Çok mutluyum, ve bu mutluluğumu sizlerle paylaşmak için takipte kalmanızı diliyorum' sözleriyle ifade etti. Sak son olarak 'Yalan Dünya' dizisinde rol almıştı. 

A+A-

HABERE YORUM KAT