1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. GÜLAÇAR: “HİZMET HER VATANDAŞIN EN DOĞAL HAKKIDIR”

GÜLAÇAR: “HİZMET HER VATANDAŞIN EN DOĞAL HAKKIDIR”

GÜLAÇAR:  “HİZMET HER VATANDAŞIN EN DOĞAL HAKKIDIR”
A+A-

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Nuri Gülaçar, hizmetin her vatandaşın en doğal hakkı olduğunu ifade ederek, onları bundan mahrum bırakmaya hiç kimsenin hakkı olmadığını söyledi.

AK Parti Van Büyükşehir Başkan Adayı Osman Nuri Gülaçar, esnaf ziyaretleri esnasında sokakta vatandaşların sevgi gösterisi ile karşılaştı. Beraberindeki partili üyelerle birlikte ziyaretlerini aralıksız sürdüren Gülaçar, İskele Caddesi üzerinde bulunan esnafı ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulundu. İşletme sahibi ve çalışanların ilgisiyle karşılaşan Gülaçar, ziyaretleri esnasında sokakta toplanan ve kendisini tebrik etmek için bekleyen vatandaşlarla da kucaklaştı. Gördüğü ilgi alakadan dolayı duygulu anlar yaşayan Gülaçar, vatandaşların dilek ve temennilerini kabul ederek, onlarla selamlaşarak uzun süre sohbet etti.

Vatandaşların sorun ve sıkıntılarını da dinleyen Gülaçar, daha sonra yaptığı açıklamada, Allah’ın bu görevi nasip etmesiyle birlikte kendileriyle tüm sıkıntıları da sona erdireceklerinin sözünü verdi. Van’ın her köşe bucağının hizmete doyacağını ifade eden Gülaçar, hizmetin vatandaşın en doğal hakkı olduğunu belirtti. Kentin her beldesinin, her köyünün, her noktasında yaşayanları hizmette mahrum bırakmaya hiç kimsenin hakkı olmadığını anlatan Gülaçar, “Gittiğimiz her yerde ziyaret ettiğimiz her esnafımız, her köyde büyük bir memnuniyetle ve ilgi alakayla karşılaşıyoruz. Bugünkü ziyaretimizde de aynı heyecanla karşılaşıyoruz. Halkımızın bize göstermiş olduğu sıcak kanlılık, ilgi alaka bizleri son derece mutlu ediyor. Vatandaşlarımızla bütünleşmiş durumdayız. Onların güvenini ve takdirini kazanmak gurur vericidir. İnşallah 30 Mart 2014 seçimlerinden sonra tüm halkımıza hizmetin en güzelini sunarak kentimizi hasretini duyduğu çalışmalara kavuşturacağız” dedi.

A+A-

HABERE YORUM KAT

1 Yorum