1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Gül: "şehirlerin Güzelleşmesi İçin Herkes El Birliği Yapmalı"

Gül: "şehirlerin Güzelleşmesi İçin Herkes El Birliği Yapmalı"

Gül: şehirlerin Güzelleşmesi İçin Herkes El Birliği Yapmalı
A+A-

Temaslarda bulunmak üzere geldiği Afyonkarahisar'da Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ı ziyaret eden Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, şehirlerin güzelleşmesi ve yaşanabilir hale gelmesinin siyaset ve part

Temaslarda bulunmak üzere geldiği Afyonkarahisar'da Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ı ziyaret eden Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, şehirlerin güzelleşmesi ve yaşanabilir hale gelmesinin siyaset ve partiler üstü bir olay olduğunu söyleyerek, "Şehirlerin güzelleşmesi için herkes el birliği yapmalı" dedi.
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve Afyonkarahisar milletvekilleri ile Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'ı ziyaret eden Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, belediyenin yaptığı çalışmalarla ilgili brifing aldı. Ardından bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Gül, Afyonkarahisar gibi Büyük Taarruz'a ev sahipliği yapmış ve Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun önüne açmış bir ilin her bakımdan örnek olması gerektiğini kaydederek, "İnanıyorum ki buranın gelişimi, imar faaliyetleri, altyapı hizmetleri konusunda bütün siyasetçiler ve şehrin ileri gelenleri el birliği içerisinde çalışarak bu şehri daha güzel yapacaklardır. Belediyeler başta olmak üzere herkes şehirlere sahip çıkmalı. Şehirlerin güzelleşmesi ve şehirlerde yaşayan insanların çok daha iyi şartlarda hayatlarını sürdürmesi için siyaset ve partiler üstü bir dayanışma her zaman gerekmektedir" diye konuştu.
Gül, buradaki ziyaretinin ardından protokol üyeleri ile birlikte Uzun Çarşı'daki İkbal Restoran'da öğle yemeği yedi.
(GC-MRV-AB-GS-Y)

10.01.2013 16:01:48 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT