1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Gül, Patlamanın Meydana Geldiği Kışlayı Ziyaret Etti

Gül, Patlamanın Meydana Geldiği Kışlayı Ziyaret Etti

Gül, Patlamanın Meydana Geldiği Kışlayı Ziyaret Etti
A+A-

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Afyonkarahisar'da 5 Eylül 2012 tarihinde meydana gelen patlamada 25 askerin hayatını kaybettiği Şehit Uzman Çavuş Mete Saraç Kışlası'nı ziyaret etti. Afyonkarahisar İkma

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Afyonkarahisar'da 5 Eylül 2012 tarihinde meydana gelen patlamada 25 askerin hayatını kaybettiği Şehit Uzman Çavuş Mete Saraç Kışlası'nı ziyaret etti.
Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanlığını ziyaret eden Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ü, İkmal ve Garnizon Komutanı İkmal Albay İsmet Gökhan Gülmez karşıladı. Tören mangasını selamlayan Gül, ardından protokol üyeleri ile birlikte 5 Eylül 2012 tarihinde meydana gelen patlamada 25 askerin hayatını kaybettiği Şehit Uzman Çavuş Mete Saraç Kışlası'na geçti. Gül, protokol üyeleri ile patlamanın olduğu deponun çevresinde incelemelerde bulundu. Askeri yetkililer nezaretinde patlamanın olduğu deponun yanındaki mühimmat depolarına da giren Gül, yetkililerden patlama ve sonrası ile ilgili detaylı bilgi aldı. Cumhurbaşkanı Gül, yaklaşık 10 dakika kaldıktan sonra beraberindeki protokol üyeleri ile kışladan ayrıldı.
(GC-MRV-AB-GS-Y)

10.01.2013 16:32:06 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT