1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gül Motifli Ürünler İnternette

Gül Motifli Ürünler İnternette

Gül Motifli Ürünler İnternette
A+A-

Isparta Belediyesi tarafından 3,5 yıl önce kurulan ahşap el sanatları atölyesinde üretilen gül motifli ürünler internetten satışa sunulacak. Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın'ın talimatı

Isparta Belediyesi tarafından 3,5 yıl önce kurulan ahşap el sanatları atölyesinde üretilen gül motifli ürünler internetten satışa sunulacak.
Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın'ın talimatı ile kurulan ve halen 32 kişinin istihdam edildiği ahşap el sanatları atölyesinde üretilen gül desenli ahşap sandıklar, mobilyalar, aynalar, tabaklar ve pek çok ürün artık internet üzerinden de satışa sunulacak.
Konu ile ilgili çalışmalarının devam ettiğini belirten Başkan Günaydın, "Bu ürünlerin her birisinden bir tane olması dolayısıyla ileride antika özelliği taşıyacak. Üretilen ürünlerde gül motiflerinin işlenmesi sayesinde bu kimlik sadece Isparta'ya has olacak. Ürünlerimizin imalatında belli bir aşama ve sayıya ulaştık ve satış yapabilecek hale geldik" dedi.
İnternetten satış ile ürünlerin yurt içinde ve dışında satılabileceğini kaydeden Başkan Günaydın,"Böylece Isparta'da zincirleme bir üretim merkezi kurulmuş olacak, hem de şehrimize yeni bir istihdam kapısı açılacak" şeklinde konuştu.
(FK-SK-Y)

02.02.2013 16:22:08 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT