1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Gtso İçin Müteahhitler Derneği'nden Tek Liste

Gtso İçin Müteahhitler Derneği'nden Tek Liste

Gtso İçin Müteahhitler Derneğinden Tek Liste
A+A-

Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası meclis seçimleri için toplanan Müteahhitler Derneği listesini hazırladı. İnşaat, maden, taş ocağı, mermer alanlarında faaliyet gösteren 4. meslek grubunun GTSO meclis

Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası meclis seçimleri için toplanan Müteahhitler Derneği listesini hazırladı.
İnşaat, maden, taş ocağı, mermer alanlarında faaliyet gösteren 4. meslek grubunun GTSO meclisine göndereceği 3 üye için Gemlik Müteahhitler Derneği liste çalışmalarını tamamladı. GMD merkezinde tüm üyelerin davet edildiği iki ayrı toplantıda GTSO seçimleri bütün yönleriyle istişare edildi. 3 kişilik listede Hamza Aygün, Mustafa Yiğit ve Yakup Yaşar Bektaş yer aldı. Yapılan istişareler sonucunda birlikte hareket edilerek bu listenin desteklenmesi kararlaştırıldı.
GMD Başkanı Hamza Aygün, "Gemlik Müteahhitler Derneği olarak gayemiz meslek grubumuzda birlik ve beraberlik içersinde ortak hareket edilmesi ve mesleki dayanışmanın sağlanmasıdır. Üyelerimiz çok önemli bir imtihanı başarıyla geçmiştir. Yapılan ön seçimde üyelerimiz gönüllerinden geçen adayları desteklemiştir. Bununla beraber çıkan kararı herkes kendi kararı olarak benimseyerek büyük bir olgunluk göstermiştir. Bu açıdan tüm üyelerimizi tebrik ediyorum.
(MŞ)

25.01.2013 11:39:43 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT